Biurowe urządzenie wielofunkcyjne mfc-l2700dn

Urządzenia wielofunkcyjne należą do standardowego wyposażenia większości pomieszczeń biurowych. Szeroka oferta tego typu sprzętów niesie ryzyko wyboru modeli, które są nieefektywne, często ulegają awariom, a ich koszty eksploatacji pozostają wysokie. W związku z tym inwestycja w urządzenie wielofunkcyjne powinna być przemyślana i poprzedzona dokładnym zapoznaniem się z jego specyfikacją oraz wydajnością.

Kluczowe cechy urządzenia mfc-l2700dn

Urządzenie wielofunkcyjne mfc-l2700dn stanowi przykład efektywnego sprzętu, który w połączeniu z wydajnymi tonerami Brother osiąga niski wskaźnik TCO, czyli Całkowitego Kosztu Eksploatacji. Jego funkcje obejmują drukowanie, kopiowanie, skanowanie oraz odbieranie i wysyłanie faksów. W modelu mfc-l2700dn Drox podajnik papieru jest wstanie pomieścić 250 arkuszy. Dodatkowo urządzenie zostało wyposażone w automatyczny podajnik dokumentów na 35 arkuszy.

 

Urządzenie mfc-l2700dn jest w stanie drukować do 24 pojedynczych stron na minutę. Natomiast w trybie automatycznego dwustronnego drukowania można otrzymać do 12 stron na minutę. Użycie najwyższej rozdzielczości druku, czyli 2400 x 600 dpi pozwala uzyskać bardzo wyraziste, bogate w najdrobniejsze szczegóły dokumenty.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii, druk, tusz. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *